Система зберігання енергії 100Ah Must НВР19-5548НМ-100 LiFePO4

ДБЖ Must НВР19-5548НМ-100 100AH
Must HBP19-5548HM-100 — це повністю готове рішення підвищеної потужності для безперебійного електропостачання, яке об'єднує потужний інвертор з чистою синусоїдою, ємний літієвий акумулятор LiFePO₄ та MPPT-контролер сонячного заряду в одному корпусі.
Серія HBP1900 — це високопродуктивне універсальне рішення для накопичення енергії, яке ідеально підходить для будинків та малого бізнесу, що прагнуть до енергонезалежності, резервного живлення та оптимізованого використання сонячної енергії.
Станція забезпечує стабільну роботу всіх типів побутової та офісної техніки, включно з пристроями з електродвигунами: вентиляторами, холодильниками та кондиціонерами. Проста у встановленні та експлуатації — не потребує спеціальних знань.
Технічні характеристики:
- Потужність інвертора: 5500 Вт
- Ємність акумулятора: 100 Аг / 5,12 кВт·год
- Тип батареї: LiFePO₄ (літій-залізо-фосфатна)
- Напруга батареї: 51,2 В
- MPPT-контролер сонячного заряду
- Вихідний сигнал: чиста синусоїда
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must Power |
| Ємність акумулятору | 100 мАг |
| Наявність MPPT контролера | Є MPPT (підключення сонячних панелей) |
| Призначення / Застосування | Універсальний (загального призначення), Для сервера / мережевого обладнання, Для котла / насоса / опалення, Для комп'ютера / офісної техніки, Для роутера / модему / камер, Система зберігання енергії (ESS), Аварійне освітлення, Для сонячної системи (з MPPT) |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Технічні характеристики | |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Струм заряду | 100 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 53 550 ₴

