Лічільник електроенергії Smart meter EASTRON SDM 630MCT-ETL (ESCT-T24 150A/1A)
-15%






Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Лічильник електроенергії Smart Meter EASTRON SDM 630MCT-ETL
Лічильник електроенергії Smart Meter EASTRON SDM 630MCT-ETL - це багатофункціональний пристрій для вимірювання та моніторингу електричних параметрів у трифазних системах.
SDM 630MCT-ETL - це аналізатор мережі з підтримкою протоколу RS485 і використовує вхідний струм 1/5A.
- Клас точності: 1.0.
- Підтримка протоколу зв'язку: працює з протоколом зв'язку RS485.
SDM 630MCT-ETL може вимірювати різні параметри електричної мережі, включно з:
- Активну, реактивну та активну споживану потужність.
- Активний, реактивний і споживаний струм.
- Активну, реактивну і споживану енергію.
- Напругу та частоту мережі.
- Коефіцієнт потужності та коефіцієнт використання енергії.
SDM 630MCT-ETL зазвичай монтується на DIN-рейку.
Він призначений для використання в комерційних, промислових і житлових приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EASTRON |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість фаз | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 7 650 ₴

